Manicure

Manicure - pielęgnacja dłoni

To kompleksowy zabieg pielęgnacyjny na dłonie i paznokcie. Za pomocą frezarki usuwane są skórki oraz powstały zrogowaciały naskórek. Kształt paznokcia jest modelowany, a płytka polerowana. Na życzenie klientki zostaje nałożona odżywka regenerująca paznokcie, a na skórki oliwka. Płytka paznokcia może zostać pomalowana zwykłym lakierem na kolor wybrany z palety.
Do wyboru jest także profesjonalny lakier nazywany hybrydą. Jest to jeden z najtrwalszych lakierów na rynku, utrzymujący się nawet do 3 tygodni bez odprysków. Zabieg jest idealny dla Pań, które nie mają czasu na typowy cotygodniowy manicure. Nowoczesna technologia lakieru polega na utwardzeniu go pod lampą światłem UV, czemu zawdzięcza swoją trwałość. Hybrydy charakteryzują się nasyconym kolorem i wysokim połyskiem. Dodatkowo płytka paznokcia może zostać ozdobiona cyrkoniami, wzorami lub efektami.
Zabieg manicure finalizowany jest nałożeniem kremu nawilżającego na dłonie klientki, dobieranego indywidualnie do jej potrzeb.

Paznokcie żelowe

Paznokcie żelowe są doskonałym rozwiązaniem dla tych Pań, które z różnych względów nie są w stanie poświęcić dużej ilości czasu na częste wykonywanie domowego manicure. Żel na własnej płytce, lub na formie pozwala utrzymać paznokcie w idealnym stanie przez długi czas. Zaletą paznokci żelowych jest to, że nie niszczą płytki paznokciowej, a w miarę jak paznokieć rośnie, bez trudu można uzupełnić żel u nasady paznokcia. Wysokiej jakości masy żelowe przez nas wykorzystywane zapewniają doskonały i długotrwały efekt, zaś fantazyjne zdobienia sprawią, że twoje paznokcie wyglądać będą zachwycająco i niepowtarzalne. Niewątpliwym atutem paznokci żelowych jest również ich połysk, oraz odporność na odpryski i złamania.

Mikrodermabrazja dłoni

Zabieg jest rodzajem mechanicznego peelingu skóry wykorzystywanego przy użyciu kryształków korundu działających pod ciśnieniem. Uderzające z dużą prędkością w powierzchnię skóry kryształki ścierają martwy naskórek oraz usuwają zanieczyszczenia, które są zasysane do oddzielnego pojemnika. Zabieg pobudza naturalny wzrost komórek, stymuluje produkcję kolagenu i elastyny w skórze właściwej. Ponadto zmniejsza rozszerzone pory, usuwa zaskórniki, nadaje cerze blasku i wygładza drobne zmarszczki.