Masaże

Masaże

Masaż klasyczny to nie tylko zabieg relaksujący ale doskonale poprawiający ukrwienie ciała, wpływający pozytywnie na odżywienie skóry. Efektem masażu klasycznego jest ukojenie nerwów, poprawa elastyczności i  napiętych mięśni. Skóra po masażu klasycznym jest odżywiona.  Doskonały sposób na likwidację bólów mięśni, powstałych w wyniku przeciążenia organizmu, popularnie nazywanych zakwasami. Regularne stosowanie tego rodzaju masażu wpływa na poprawę samopoczucia, pomaga w rozluźnieniu a także przywraca równowagę ciała.
Masaż relaksacyjny to doskonały sposób na odpoczynek, oraz wspaniały relaks. Masaż ten pobudza skutecznie mięśnie, skórę i układ krążenia, a także działa odprężająco na układ nerwowy.
Masaż bańką chińską doskonały i polecany przez kobiety na całym świecie zabieg antycellulitowy! Masaż bańką chińską uelastycznia i wygładza skórę, rozbija tkankę tłuszczową, zwiększa ukrwienie tkanek ułatwiając tym samym penetrację skóry preparatom wyszczuplających. Podciśnienie, które wytwarza się w bańce poprzez usunięcie z niej powietrza, powoduje zassanie skóry i tkanek leżących pod bańką, wpływając w ten sposób na intensywne ich przekrwienie. Efektem jest pożądana poprawa wyglądu skóry, zmniejszony cellulit i obwód ciała.
Masaż modelujący to wspaniały sposób na redukcję tkanki tłuszczowej, uelastycznienie skóry, oraz jej ujędrnienie. Efekt osiągany jest dzięki silnym, energicznym ruchom wykonywanym w trakcie masażu. Może być wykonywany na partiach takich jak uda, pośladki lub brzuch.
Zabieg czekoladowy skutecznie poprawia krążenie, przepływ limfy, nawilża, odżywia oraz wygładza skórę. Dostarcza organizmowi potrzebne substancje, jednocześnie pobudzające wydzielanie endorfin, które wywołują uczucie szczęścia i zadowolenia. Czekolada posiada właściwości rewitalizujące i odżywcze, doskonale stymuluje spalanie tkanki tłuszczowej, poprawia kondycję skóry, a także wpływa na zmniejszenie cellulitu.
Drenaż limfatyczny ma na celu rozluźnienie napiętych mięśni, oraz usprawnienie krążenia i przepływu krwi i limfy.