Masaże

Masaż klasyczny

Masaż klasyczny to nie tylko zabieg relaksujący ale doskonale poprawiający ukrwienie ciała, wpływający pozytywnie na odżywienie skóry. Efektem masażu klasycznego jest ukojenie nerwów, poprawa elastyczności i  napiętych mięśni. Skóra po masażu klasycznym jest odżywiona.  Doskonały sposób na likwidację bólów mięśni, powstałych w wyniku przeciążenia organizmu, popularnie nazywanych zakwasami. Regularne stosowanie tego rodzaju masażu wpływa na poprawę samopoczucia, pomaga w rozluźnieniu a także przywraca równowagę ciała.

Masaż bańką chińską

Masaż bańką chińską uelastycznia i wygładza skórę, rozbija tkankę tłuszczową, zwiększa ukrwienie tkanek ułatwiając tym samym penetrację skóry preparatom wyszczuplających. Podciśnienie, które wytwarza się w bańce poprzez usunięcie z niej powietrza, powoduje zassanie skóry i tkanek leżących pod bańką, wpływając w ten sposób na intensywne ich przekrwienie. Efektem jest pożądana poprawa wyglądu skóry, zmniejszony cellulit i obwód ciała.

Zabieg czekoladowy i drenaż

Zabieg czekoladowy skutecznie poprawia krążenie, przepływ limfy, nawilża, odżywia oraz wygładza skórę. Dostarcza organizmowi potrzebne substancje, jednocześnie pobudzające wydzielanie endorfin, które wywołują uczucie szczęścia i zadowolenia. Czekolada posiada właściwości rewitalizujące i odżywcze, doskonale stymuluje spalanie tkanki tłuszczowej, poprawia kondycję skóry, a także wpływa na zmniejszenie cellulitu.
Drenaż limfatyczny ma na celu rozluźnienie napiętych mięśni, oraz usprawnienie krążenia i przepływu krwi i limfy.

Masaż relaksacyjny i modelujący

Masaż relaksacyjny to doskonały sposób na odpoczynek, oraz wspaniały relaks. Masaż ten pobudza skutecznie mięśnie, skórę i układ krążenia, a także działa odprężająco na układ nerwowy.
Masaż modelujący to wspaniały sposób na redukcję tkanki tłuszczowej, uelastycznienie skóry, oraz jej ujędrnienie. Efekt osiągany jest dzięki silnym, energicznym ruchom wykonywanym w trakcie masażu. Może być wykonywany na partiach takich jak uda, pośladki lub brzuch.