Pedicure

Pedicure – pielęgnacja stóp

Pedicure to zabieg pielęgnacyjny na stopy i paznokcie. Rozpoczynany jest aromatyczną kąpielą stóp, kontynuowany peelingiem stóp pozwalającym zmiękczyć skórę. Przy użyciu frezarki usuwany jest zrogowaciały naskórek czyniąc skórę stóp gładką i miękką. W celu poprawy kondycji i wyglądu stóp usuwane są skórki, a także modelowany jest kształt paznokcia. Rozróżniamy kilka rodzajów pedicure.

Pedicure SPA + hybryda

Pedicure SPA + hybryda to zabieg wykonywany z użyciem utrzymującego się nawet do 3 tygodni lakieru nazywanego hybrydą. Jest to jeden z najlepszych rodzajów lakieru na rynku. Charakteryzuje się nasyconą kolorystyką, wysokim połyskiem oraz trwałością. Jest to najnowocześniejsza technologia, polegająca na utwardzeniu lakieru w świetle UV, będącego sekretem pięknego koloru utrzymującego się długo bez odprysków. Na życzenie klientki paznokcie mogą zostać ozdobione cyrkoniami, wzorkami lub efektami.

Pedicure SPA

Pedicure SPA, będący pedicure tradycyjnym, w czasie, którego wykonywana jest kąpiel stóp, peeling skóry, a także aplikowana jest maska nawilżająco – regenerująca. Zabieg ten ma na celuu poprawę kondycji skóry, a także dający chwilę relaksu. Na życzenie klientki wykonywany jest Pedicure SPA wraz z pomalowaniem paznokci klasycznym lakierem na jeden kolor lub french.

Każdy rodzaj zabiegu pedicure kończony jest nałożeniem kremu nawilżającego, dobranego odpowiednio do potrzeb klientki.